Ініціатива «Як ми навчалися у школі»

Проблема недостатнього спілкування батьків і дітей не нова. Вже не одне століття про неї пишуть письменники, майже кожна родина стикається з нею. На Студіях ідей ми багато говорили про родинну історію. Теми, які ми обговорювали, дали мені змогу ще раз зрозуміти, що сучасна молодь дуже мало знає про минуле своїх батьків, бабусь та дідусів. Багатьох питань навіть ніколи не торкалися в родинному колі.

как мы учились

Розмірковуючи над ідеєю ініціативи, дуже хотілося вигадати щось, що допоможе налагодити діалог між різними поколіннями родини, знайти цікаву тему, яка б спонукала батьків і дітей, молодь ділитися своїми споминами, і то протягом не одного вечора. Перебираючи в голові варіанти тем, зупинилася на школі, бо всі ми отримали середню освіту і маємо, що пригадати зі шкільних років.

Ініціатива буде втілена в місті Маріуполі до листопада 2016 року. Вона розрахована на людей різного віку. В рамках реалізації ініціативи планую провести кілька відкритих лекцій для школярів, студентів та всіх охочих на тему «Розвиток початкової освіти та повсякденне життя учнів Маріупольського повіту наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття». Мета лекцій – зацікавити людей поділитись і записати свої спомини про шкільні роки. Також планую зняти відеоролик про шкільні ігри в різні часи та організувати виставку шкільних речей та предметів. Запрошую всіх охочих маріупольців долучитися до ініціативи.

Світлана Арабаджи

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s