Humanitarian laboratory

Ми експериментуємо з розумінням сьогоднішньої реальності шляхом ретроспективного розгляду певних феноменів історії України. Це захисні механізми, феномен ностальгії, вивчена безпорадність та взаємодія фемінності нашої культури з гіпермаскулінністю радянського. На кожній зустрічі, відповідно до теми, ми розглядаємо ці феномени з історичної, соціальної, психологічної, політичної перспективи.

3

Метою ініціативи є якомога цілісніше роздивитись особливості нашої історії, як-от детермінанти Радянського Союзу, розширити кругозір учасників та самої команди завдяки дискусіям за принципом «вчимося разом». Поглиблення розуміння особливостей нашого життя та життя людей з минулого надасть певний рівень впевненості та зацікавлення Батьківщиною. На виході матимемо певну кількість людей, які відвідали хоч одну з шести запланованих зустрічей, і за цей короткий час почули щось нове про Неньку, зрозуміли щось про себе особисто, поставили питання чи віднайшли відповідь.

Проект відбуватиметься у Дніпрі, в Центральній міській бібліотеці, що на вулиці Воскресенській, 23. Кількість людей у команді проекту – п’ять. Ресурси: приміщення бібліотеки, екран, проектор, чайник, фліпчарти.

Формат реалізації ініціативи

Формат – лекції, освітньо-дискусійний простір: обговорення за участі експертів, які прийдуть прочитати лекцію чи міні-лекцію.

Я обрала саме цей формат, тому що мене турбує сфера освіти. Ціль та формат взаємопов’язані: це і зустріч зацікавлених, і освітня частина, спрямована на зростання обізнаності, і обмін думками, історіями, враженнями.

Моя команда і цільова аудиторія взаємодіють на зустрічах та при підготовці до них.

Взаємодіяти з цільовою аудиторією ми також будемо шляхом запрошення в соціальних мережах, підготовки матеріалів для самостійної роботи, безпосередньо модерованих зустрічей. Також ми розмістимо афіші в місті. З-поміж додаткових технік можу зазначити опитування  учасників про перейменовані вулиці Дніпра, які їх цікавлять.

Лайфхаки

В моїй команді дві мої близькі подруги та двоє людей, з якими маю просто добрі стосунки. Я керуюся демократичним типом комунікації з командою, і цього вистачає для ефективної роботи з тими двома людьми, з якими просто маю добрі стосунки. Вони виконують свої обов’язки. Авжеж, іноді спрацьовує людський фактор, і вони теж трохи «лажають», як і я, як і всі взагалі.

Мої близькі подруги, попри те, що є відповідальними й взагалі крутими людьми, не такі серйозні при роботі зі мною. Цю роботу вони асоціюють більше з дружбою, ніж із певним проектом, над яким ми маємо плідно працювати.

Тому я дійшла висновку, що краще шукати в команду людей, які зацікавлені не в тобі, а в діяльності, яку потрібно разом робити. Якщо ці люди є також твоїми добрими знайомими, це тільки плюс. Працюючи з друзями, потрібно бути терплячими і пам’ятати про любов до них.

Олена Татарникова

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s