Як ми навчалися у школі

 

Метою ініціативи є спонукати мешканців Маріуполя різного віку ділитися спогадами про своє шкільне минуле, показати роль щоденника в житті учня й те, які почуття чи асоціації залишає цей предмет на довгі роки. На завершення ми плануємо організувати виставку шкільних речей.

generic-school-chalkboard

Ініціатива відбуватиметься на базі історичного факультету Маріупольського державного університету. В команді проекту – п’ятеро людей. Наші ресурси – це приміщення.

На першому етапі роботи ми проводили опитування, інтерв’ювання, пошукову роботу. Далі – обробляли відповіді та візуальне/аудіо оформлення результатів, а також аналізували та класифікували записи в шкільних щоденниках, оцифровували зібрані матеріали. Сторінки ініціативи в Вк і Fb.

Члени команди взаємодіяли з цільовою аудиторією безпосередньо та дистанційно (коли молодше покоління опитувало середнє та старше).

Головна складність в роботі над ініціативою – бажання зібрати та показати все й одразу. Я зрозуміла, що необхідно брати дуже вузьку тему і намагатися розкрити її в повному обсязі.

 Світлана Арабаджи

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s