Настільна гра Timeline

Наша команда поставила за мету підвищити інтерес молоді до історії України періоду Радянського Союзу, а також покращити рівень знань фактів про цей період і та можливе їх переосмислення. Ми сподіваємось, що цей час сприйматиметься не тільки, як чорне чи біле, але буде усвідомлюватись в комплексі, з усіма перемогами та втратами.

%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d1%8e%d0%bd%d0%be%d0%ba-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b8

На фото оригінальна гра Timeline: Historical events

Підготовчий етап ініціативи відбувся в домашньому режимі, оскільки охоплював розробку макету гри (історичної та ілюстративної складових). У якості упаковки ми вибрали власноруч зроблені полотняні торбинки, у чому теж допомогла рідна домівка із сімейною швацькою машинкою. В цей час ми працювали з масивом інформації, відбирали необхідні факти. Цікавою є робота над графічною складовою макету. Та, погодьтесь, досвід пошиття п’ятдесяти лляних торбочок зайвим не буває. Соціально-активна частина, а саме проведення гри, локалізована в навчальних класах та вільних просторах (міста Київ та Дніпро).

Над ініціативою працюють троє учасників: Загорулько Костянтин (Дніпро), Печура Лілія та Саніна Євгенія (Київ).

З матеріальних ресурсів для проекту нам знадобились тканина та фурнітура для торбинок, друкарські матеріали (папір, фарба). Цей проект невибагливий щодо презентації, отже гру можна проводити у будь-якому приміщенні (навіть без нього). Інтелектуальні ресурси – робота над макетом, пошив торбинок та проведення самих ігор.

Ми обрали такий формат проекту, оскільки вважаємо, що для людей він є, насамперед, ненав’язливою роботою з історією. А також викликає більше позитивних емоцій ніж, традиційне заучування історичних дат. Важко уявити, що в компанії друзів якось ввечері можна почути: «А повчимо роки правління князів».

Реалізація цього проекту має на увазі більше віддаленої роботи з цільовою аудиторією, ніж активної роботи за нашої безпосередньої участі. На початку ми представимо та проведемо декілька ігор. А далі наша присутність не обов’язкова: кожен зможе прочитати інструкцію та грати з друзями самостійно. Ми також використовуємо віртуальний спосіб взаємодії з нашою цільовою аудиторією – через соціальні мережі – однак, він є більш одностороннім.

 Саніна Євгенія

 

Advertisements

2 thoughts on “Настільна гра Timeline

    • Наразі гра в розповсюджується в тестовому режимі безкоштовно. За деталями можна звертатись до організаторів даної ініціативи в Фейсбуці.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s