Речовий доказ

Валізи, які стали домівкою.

Ми хотіли звернути увагу на речі, що нас оточують, та їхню цінність, символічне значення.

Місцем для реалізації проекту було обрано Port creative hub. Цей майданчик посилив нашу виставку фотографій атмосферою творчого натхнення, що наповнює ці стіни. Простір і проект легко трансформувалися, і ми – разом із ними.

%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d1%8e%d0%bd%d0%be%d0%ba-%d0%b1%d0%b5%d0%b7-%d0%bd%d0%b0%d0%b7%d0%b2%d0%b8

На перших етапах проекту ми були вдвох, без жодного конкретного уявлення про проект, без потрібних спеціальних навичок. Проте, із сильним бажанням діяти. Так, саме діяти. Іноді невдало, припускаючись елементарних помилок, іноді боязко, а іноді занадто самовпевнено (ми охопили три обласні центри України!). Пізніше до нас приєдналась Наталя, єдина в нашій команді спеціалістка з мистецтва та фотографії, що конче було необхідно для нас. Своєю енергією вона часто штовхала нас уперед в ті моменти, коли ми губились на творчому шляху. Ми вдячні їй за це. Також Наталя надала прекрасні фотоматеріали. Фото виявились красномовнішими за будь-які інтерв’ю.

Нас часто запитували про формат проекту. Не будемо приховувати, що і в наших думках завжди був сумнів. Але цей сумнів існував до того моменту, як ми отримали загорнуті в десятки шарів турботи фото з друкарні в Миколаєві. Подивилися на готові фото – і аж подих перехопило. Історії героїв нашого проекту, через фото, влучали точно в серце. Тож бажаного ефекту нам вдалося досягти.

Кульмінацією нашої праці стало відкриття виставки фоторобіт. І саме цей захід став майданчиком, на якому герої проекту змогли особисто поділитися своїми історіями. Ми надихнули людей говорити на тему, що сьогодні не надто популярна.

Звичайно, для підсилення впливу нашого проекту, ми опублікували серію інтерв’ю з героями. Додаткові коментарі лише підсилювали вплив виразних фото.

Загалом можна сказати одне: життя після проекту існує! І підтверджують це декілька пропозицій розширити проект на інші міста України та за її межі.

Тож на нас чекають нові валізи та нові історії.

Глушко Оля, Горбенко Дмитро

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s