Етномозаїка

Проектом «Етномозаїка» ми хочемо привернути увагу до багатонаціональності та поліетнічності місцевої громади Кропивницького. Разом із тим, цей проект має сприяти формуванню розуміння, як важливо залучати представників української, вірменської, німецької, болгарської, польської, молдавської, російської, ромської, грузинської національних громад до активного життя міста.

10

На фото авторка проекту Олена Арутюнян. Автор фото: Тарас Ковальчук

Головною метою ініціативи є об’єднати активну громаду Кропивницького, яка спільно творить його політичне та суспільне життя, залучити представників різних національних меншин до співпраці, щоб спільно розвивати життя громади.

Активні члени Молодіжного громадського об’єднання «Центр» та члени Центру розвитку національних культур «Єдина родина» впевнені, що одним із важливих напрямків реалізації  ініціативи є показати, що історію міста чи області творять люди різних національностей. Тому основний акцент зроблено на формуванні культури усвідомлення полікультурності/полінаціональності в молодіжній громаді міста. Цього можна досягти через розуміння власної історії, подолання конфліктних ситуацій та налагодження діалогу, навички якого можна буде отримати під час освітньо-культурного тренінгу.

Результатом ініціативи буде збірник відео- та фотоісторій  “простих” людей – представників різних національностей. Автори презентують збірник у новоствореному інтерактивному музеї – передбачається, що він діятиме постійно. Плануємо також включити відвідування музею у краєзнавчий маршрут Кропивницького.

Олена Арутюнян

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s